پزشکان بدون مرز درمان
خانه / جهان پزشكي / درد تیز در زیر پستان سمت چپ
تلگرام

درد تیز در زیر پستان سمت چپ

درد تیز زیر پستان چپ در ناحیه سینه است بسیاری از ریشه های درد ممکن، از جمله دستگاه گوارش و مسائل قلبی باشد اگر چه آن دلهره آور است ولی شما نیاز به مراجعه به یک دکتر در اسرع وقت دارید به طوری که مشکل بدتر نشود هنگامی که علت درد شما تشخیص داده شود شما ممکن است مایل به در نظر گرفتن راه حل های زیر باشید بسته به علت مشکل:

تغییر در رژیم غذایی ممکن است به کاهش علائم مشکلات گوارشی کمک کند کاهش سهم غذا نیز ممکن است کمک کننده باشد وعده های غذایی بزرگ آهسته هضم می شود کافئین و نمک می تواند درد پستان را تشدید کند بنابراین سعی کنید آنها را از رژیم غذایی خود دور کنید.

برخی داروها می تواند برای درمان علل قلبی و گوارشی برای درد تیز زیر پستان چپ استفاده شود داروهای بدون نسخه مانند استامینوفن، ایبوپروفن و آسپیرین نیز کمک می کند.
حوله سرد یا گرم و یا کرم ویتامین E همچنین ممکن است درد شما را کاهش دهد.

اگر شما کیست در حفره قفسه سینه خود دارید عمل جراحی ممکن است لازم باشد کیست ممکن است بدخیم یا خوش خیم باشد و دکتر شما می تواند شما را در بهترین مسیر راهنمایی کند.

در صورت شک به عفونت یا التهاب سینه، دکتر شما می تواند آنتی بیوتیک و یا داروهای دیگر را تجویز کند.

درد ممکن است به دلیل استرس و شیوه زندگی گیج کننده بوجود آید بطور منظم آرامش داشته باشید و با انجام تکنیک های آرامبخش مزایای سلامتی را ببینید.

تلگرام

مطالب داغ امروز :

انواع چربی

در بدن ۲ نوع متفاوت چربی وجود دارد: چربی سفید و چربی قهوه ای . …

اول شهریور، روز پزشک مبارک باد

در نقاط مختلف جهان، باتوجه به رویدادهای محلی روز را به عنوان روز پزشک در …