پاورپوینت
************************************************************

انجمن توانبخشی قلب و عروق و تنفس ایران تاسیس شد

تیر ۲۵, ۱۳۸۵ توسط :   موضوع : مطالب اجتماعي

انجمن توانبخشی قلب و عروق و تنفس ایران با هدف ایجاد استانداردهای مشخص و علمی در سیر تحول توانبخشی قلبی تاسیس شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن توانبخشی قلب و عروق و تنفس ایران ، دکتر “سید فخرالدین نور محمدی” رییس این انجمن در خصوص تاسیس این نهاد گفت: همانگونه که درمان بیماریهای قلبی به عهده پزشک معالج می‌باشد درمان ناتوانی‌های حاصل از بیماری و عوارض احتمالی جراحی نیز به عهده تیم توانبخشی است.

وی افزود:این کار طی یک برنامه چند منظوره و مدرن علمی با عنوان توانبخشی قلبی انجام می‌شود و هدف از تشکیل این انجمن ایجاد استانداردهای مشخص و علمی در سیر تحول توانبخشی قلبی است.

همچنین دکتر “رضا قلمقاش” مدیر عامل این انجمن گفت:با توجه به اینکه اولین دوره بازآموزی انجمن توانبخشی قلب برای پزشکان ، فیزیوتراپیست ها، پرستاران ،مشاورین تغذیه و روانشناسی و عموم مردم در پاییز سال جاری در بیمارستان مدائن تهران برگزار می‌شود،مسئولین این انجمن مشغول هماهنگی با سازمان‌های بین‌المللی معتبر،از جمله ‪ ACSM‬جهت آزمون‌ها و تاییدیه مدرک شرکت‌کنندگان می‌باشند.

وی اضافه کرد:ازدیگر اهداف این انجمن می‌توان به بالا بردن توانایی های بیماران قلب و عروق و تنفس،رساندن آنها به حداکثر کیفیت زندگی جسمی روحی و اجتماعی ،افزایش سطح سلامت عمومی قلب و عروق در جامعه ،افزایش آگاهی و انگیزه بیماران در ایجاد تغییر در نحوه زندگی خود و کاهش میزان بروز مشکلات و بیماری‌های مکرر قلبی و در نتیجه کاهش هزینه‌های درمانی اشاره کرد.

  • مجله پزشکی آسان طبهمکاران ما از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می نمایند

نظر يا مطلب خود درباره اين مقاله را بفرماييد
اگر مي خواهيد تصويري در كنار نظر شما نشان داده شود اينجا را امتحان كنيد . gravatar