پاورپوینت
************************************************************

شربت تریاک تنها در مراکز درمانی خاص توزیع می شود

فروردین ۲۴, ۱۳۸۸ توسط :   موضوع : اعتیاد

شربت تریاک تنها در مراکز درمانی خاص توزیع می شود

مدیر کل درمان، بازپروری و حرفه آموزی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اگر قرار باشد بعد از تحقیق و بررسی شربت تریاک مورد استفاده قرار گیرد، در همه مراکز یا داروخانه ها توزیع نمی شود بلکه فقط در مراکز درمانی و در اختیار گروه خاصی از معتادان شناسایی شده قرار خواهد گرفت

سعید صفاتیان مدیر کل درمان، بازپروری و حرفه آموزی ستاد کل مبارزه با مواد مخدر در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی برنا بیان کرد: شربت تریاک نوعی ماده مخدر است که این روزها تحقیقات مفصلی روی آن در حال انجام است و اگر جواب این تحقیق و بررسی مورد تایید مسئولان قرار گیرد، برای افراد و گروه خاصی از معتادان مورد استفاده قرار خواهد گرفت..
سعید صفاتیان در ادامه افزود: در صورت استعمال این ماده دارویی، همه مراکز یا داروخانه ها توزیع کننده آن نیستند بلکه فقط در مراکز درمانی و در اختیار گروه خاصی از معتادان شناسایی شده قرار خواهد گرفت.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: شربت تریاک در داروخانه ها توزیع نمی شود زیرا این مساله می تواند بستر مصرف خودسرانه آن و گاه سوء مصرف معتادان از این دارو را فراهم کند.
وی در خاتمه اذعان داشت: مصرف کنندگان شربت تریاک با توصیه پزشک در مراکز درمانی راحت تر و جدی تر تحت درمان قرار خواهند گرفت.

«اظهارات فوق بیانگر دیدگاههای منبع خبری بوده و لزوما” دیدگاه رسمی و پذیرفته شده مرکز ملی مطالعات اعتیاد نمی باشد»

  • مجله پزشکی آسان طبهمکاران ما از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می نمایند

نظر يا مطلب خود درباره اين مقاله را بفرماييد
اگر مي خواهيد تصويري در كنار نظر شما نشان داده شود اينجا را امتحان كنيد . gravatar