پزشکان بدون مرز درمان
خبر فوری
خانه / پوست و مو / محصولات مخصوص موهای زبر و خشن
تلگرام

محصولات مخصوص موهای زبر و خشن

با موهای خشن چه باید کرد ؟
مهم نيست که موهاي شما چه نوعي است ؛ به هر حال انتخاب محصولاتي که با موي شما سازگار باشند، کار سختي است . تبليغات زيادي وجود دارد که براي انتخاب صحيح به شما کمک مي کند و اين که کدام محصول براي کدام مو مناسب است. اما چگونه بايد از صحت آنها مطمئن شد ؟

براي خريد محصولات مخصوص موهاي زبر و خشن ، دانستن چند نکته به شما کمک خواهد کرد تا بهترين محصولات موجود در بازار را انتخاب کنيد . اولين کار ، بررسي برچسب محصولات موجود در فروشگاه هاي اطراف شماست . محصولات مخصوص موهاي زبر ، سرشار از مرطوب کننده هاي طبيعي هستند و به حالت دادن موها کمک کرده و آنها را مرطوب مي کنند . با اين نوع مو ، شما بايد مرطوب کننده اي با پايه کرم غليظ پيدا کنيد که سرشار از ويتامين باشد.
البته مي توانيد از اطرافيان خود بپرسيد ، اگر دوستاني داريد که موهايشان زبر است يا موهايشان به نوع موهاي شما شبيه است ، از آنها بپرسيد که براي موهايشان از چه محصولاتي استفاده مي کنند . معمولا مصرف کنندگان محصولات مختلف ، بهترين مشاوران براي استفاده از آن محصولات هستند و احتمالا نکات مفيدي را به شما گوشزد خواهند کرد .

به دنبال راه هاي درمان موهاي زبر باشيد ؛

مثلا يکي از راه هايي که با استفاده از آن مي توانيد کمي از مشکل زبري موهايتان کم کنيد ، اين است که بعد از استفاده از نرم کننده و آب کشي موها ، اجازه دهيد مقداري نرم کننده در موهايتان باقي بماند ؛ چرا که بيشتر مشکل موهاي زبر ، خشکي آنهاست . براي موهاي زبر ، شما بايد به دنبال روغن هاي طبيعي بگرديد و کمتر از مواد شيميايي استفاده کنيد که رطوبت طبيعي موها را از بين مي برند . ۲ تا از بهترين روغن ها ، روغن زيتون و روغن بادام است .
محصولاتي تهيه کنيد که با شرايط شما سازگاري داشته باشند. موادي که شما استفاده مي کنيد ، بايد بهترين نوعي باشند که توانايي خريد آنها را داريد . حتي مي توانيد از سالن هاي زيبايي در اين زمينه سوال کنيد و از دستور العمل هاي آنان پيروي کنيد

تلگرام

مطالب داغ امروز :

موی پرپشت

صاحبان علم برای کشف راه های جدید حفظ زیبایی و پیشگیری از پیری زودرس پوست …

شامپوی خوب

از زماني که اولين توليدکننده صنعتي شامپو در دهه 1930، اين فرآورده را در مقياس …