ماساژ جنسی بدن

مهر ۹, ۱۳۸۷ توسط :   موضوع : رابطه جنسي و عشق

ماساژ جنسی بدن زن چه تاثیری بر رابطه جنسی دارد؟

ماساژ علاوه بر تاثیرات مفیدی که روی بدن دارد، میتواند نقش تحریک کنندگی نیز داشته و لذت سکس را دو چندان نماید.

ماساژ ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب میشود تا آنها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یکدیگر ببرند. در خانمهایی که مشکل ارگاسم دارند یا اینکه دیر به ارگاسم میرسند، ماساژ بدن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد و در این امر بسیار کمک کننده است.

در اینجا مراحل مختلف ماساژ جنسی بدن زن را بطور ساده مرور میکنیم:

۱-ماساژ پشت بدن:
برای شروع ماساژ و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنید.اول نوک انگشتان خود را به پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید. سپس بطور متناوب با حرکات کششی، لرزشی (vibration) و دایره وار، آنرا ماساژ دهید. گاهی میتوانید گوشت بدن او را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید و آرام فشار دهید.
پوست سر را ماساژ داده و گاهی موهای او را بین انگشتان خود بگیرید. سپس سراغ پاهای او رفته و انگشتان پایش را با دست فشار دهید.

۲- ماساژ جلوی بدن:
سینه و پستانها را از داخل به خارج بمالید. نوک سینه ها را به آرامی ماساژ تحریک کنید. موهای ناحیه شرمگاهی را نوازش کرده و به نرمی بکشید. با کف دستتان قسمت پایین شکم بمالید.کف دودست خود را بهم مالیده و وقتی گرم شد آنرا روی تخمدانهای زن بگذارید. عده ای معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر میکند.
سعی کنید ناحیه مثانه و رحم را فشار دهید. در این هنگام بهتر است زن تمرینات kegel را انجام داده و ماهیچه های کف لگن خود را مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.

۳- ماساژ واژن:
بهتر است در این مرحله دستکش لاتکس بپوشید. میدانید که زنها بدو طریق به ارگاسم میرسند: از راه تحریک نقطه جی و از راه تحریک کلیتوریس. بسیاری از خانمها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق تر میدانند. گاهی اگر تحریکات بطور مناسب ادامه پیدا کند زن میتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. این ارگاسمهای متوالی و پشت سرهم تاثیر بسیار خوبی در روحیه زن دارد.
دست خود را به یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لبهای واژن را به انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان را به سمت بالا ( بطرف ناف) بگیرید. لبهای داخلی و خارجی (کوچک و بزرگ) را با انگشتتان از هم جدا کرده و آنها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.
حالا یک انگشت خود را وارد واژن کرده بدنبال آن انگشت دوم را نیز وارد کنید. انگشت شست خود را بالا نگه داشته و آنرا مقابل کلیتوریس قرار دهید. میتوانید دست خود را فشار دهید یا اینکه بلرزانید طوریکه دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد.
کف دست خود را روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید، حالا دست خود را به آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به آن بدهید. با حرکت دست حدود ۱۰ دایره فرضی بکشید، سپس کف دست خود را بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملایم به لبهای واژن بزنید. چند ثانیه مکث نموده و دوباره همین حرکت را برای چند بار انجام دهید.
شما میتوانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن بصورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط آن (مانند چانه) لمس نمایید. با احتیاط بافت اطراف آنرا تحریک کنید. عده ای از خانمها از این کار لذت زیادی برده و از شما میخواهند اینکار را برایشان تکرار کنید.
بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت شما بسیار حساستر است. بنابراین هرگز انگشت خود را بصورت خشک و خشن روی آن نکشید. ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس میکنید، کلیتوریس را فقط به نرمی فشار دهید. برای کاهش درد ناشی از اصطکاک میتوانید کلیتوریس را با لبهای واژن گرفته و با آن تحریک کنید.
انگشت خود را وارد واژن کرده سپس دست دیگر خود را که آزاد است روی قسمت پایین شکم بگذارید و به طرف یکدیگر فشار دهید.
اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک و استمناءکند. بعد از آن خودتان به تحریک این قسمتها بپردازید.

یک روش دیگر برای ماساژ جنسی زن این است که مقداری ماده لیزکننده روی لب واژن ریخته سپس آنرا با انگشت شست و اشاره خود بگیرید و ضمن فشار به آهستگی بکشید. این عمل را چندین بار پشت سرهم انجام دهید.
تخمدانها در دو طرف واژن قرار دارند. گروهی از خانمها از ماساژ آنها لذت زیادی میبرند و گروهی دیگر آنرا دردناک میدانند. در صورت تمایل میتوانید آنها را ماساژ دهید.
قسمت داخلی رانها و موهای عانه را به نرمی نوازش کنید. بتدریج که زن لگن خود را بالا میبرد،این منطقه را بیشتر ماساژ دهید. بعد از مدتی میتوانید انگشت خود را به سمت لبهای واژن ببرید. به کمک یک ماده مناسب آنها را لیز نموده یکی یکی با دست بگیرید. محل اتصال لب بیرونی واژن به بدن را با دوانگشت گرفته از پایین به سمت بالا بکشید. نظیر همین عمل را با لبهای دیگر هم چند بار انجام دهید.
به آرامی انگشت خود را وارد واژن کنید. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آنرا وارد و خارج کنید. اگر لازم شد میتوانید از انگشت دیگرتان هم استفاده کنید.
انگشت شست را وارد واژن کرده کف دست خود را دور کلیتوریس بچرخانید و ضمن آن با سایر انگشتان، استخوان لگن را فشار دهید. به این ترتیب شما میتوانید سقف واژن (نقطه جی داخلی) و مثانه(نقطه جی خارجی) را تواما” تحریک نمایید.
با انگشت خود نقطه جی را داخل واژن تحریک کنید. برای اینکار انگشت خود را روی دیواره قدامی واژن گذاشته و آنرا مثل دکمه زنگ فشار دهید و دوباره بردارید. همزمان بااینکار کلیتوریس را هم کمی غلغلک بدهید. با دوانگشت خود دیواره واژن را در جهت بالا و پایین هشت بار باهم فشار دهید و همراه آن کلیتوریس را نیز تحریک کنید. سپس کلیتوریس را به نرمی با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامی آنرا بکشید.
انگشت خود را داخل واژن بشکل دایره بچرخانید و در محل ساعت ۱۲ کمی مکث کنید. بعد از مدتی ورودی واژن را با انگشت غلغلک دهید. انجام این عمل زن را بشدت حشری میکند. حالا انگشت خود را بین لبهای داخلی و خارجی واژن برده از پایین تا بالا به سمت کلیتوریس بچرخانید. در اینجا و بعد از انجام همه اینکارها او دیگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئنا” لذت زیادی از آن خواهد برد!!

 • مجله اطلاعات پزشکینظرات

۱۳۸ نظر در موضوع “ماساژ جنسی بدن”
 1. شقایق says:

  مطالبتون خیلی خوب بود،مرسی

 2. milad says:

  ممنون خیلی باحالی دکی

 3. alireza says:

  حرف نداشت اما به قول بچه ها کاش….

 4. حسام says:

  خوب بود ولی اگه یکم عامیانه باشه بهتره همراه با عکس.

 5. خیار says:

  ممنون عالی بود

 6. asal says:

  Khoob bood ama. …..

 7. هستی says:

  خیلی خوب بود ولی متاسفانه همه این مطالبو نمیدونن و نمیخونن کاش میشد دقیق اینارو به همه یاد داد بازم ممنون

 8. اسماعیل says:

  عالی بود اما اگه تصویری باشه بهتره

 9. sajad says:

  عالی بود این اطلاعات بیشتر در دسترس باشه ممنون میشم

 10. بهار says:

  خوب بود مرسی ولی بقول بچها خیلی کلمات قلمبه داشت!

 11. atefe says:

  mamnoon!!!!!!!!!!!!!!!1

 12. حسن says:

  عالی بود/اما باید طوری توضیح داد میشد که بعضی کلمات برای مخاطب درکش راحت باشه.

 13. جبار says:

  خوب بود و
  مصور دارید بگدارید

 14. hossein says:

  خوب بود مرسی

 15. محمد says:

  خوب ولی با شکل بهتر همه متوجه میشن

 16. سارا says:

  از مطالب مفید شما متشکرم

 17. سمیه says:

  خوب بود اما تصویر نداشت

 18. jojo says:

  همشو بلد بودم که چیز جدید بگووو

 19. ثمین says:

  اگه تصویر داشت عالی می شد

 20. elham says:

  حرف نداشت

 21. saeed says:

  سلام خسته نباشید اگر تصویر آموزشی دارید لطفا برام بفرستید لازم دارم ممنون

 22. جمال says:

  باسلام این مطالب بسیار جالب است ولی بیشتر زنها دراین وادی نیستند با زنهای سرد مزاج چه باید کرد

 23. مجید says:

  تصویر نداشته باشه ب درد نمی خوره

 24. باران says:

  کاش کلمات مفهوم تر بود یا عکس داشت من که متوجه نشدم کلی هم سوال برام پیش اومد

 25. مینا says:

  عالی بود فقط اگه عکس هم باشه بهتره

 26. raha says:

  شما در سایتتون عضویت پذیری هم دارین؟ تمایل به عضویت دارم اگه امکانش هست

 27. ماری says:

  عالی بود دکی جون ولی لطفا بگو نقطه (جی) دقیقا کجاست؟

 28. elnaz says:

  merc az matalebe khoobetun, alan ke shoharam in kara ro balad shode khili mano ghafel girr karde khili khili mamnunam azatoooOn

 29. fella says:

  ممنون عالی بود..

 30. محمد says:

  فوق العاده بود قول میدم زن گرفتم این کارا رو انجام بدم

 31. لرذال says:

  سلام اینا رو که گفتی یعنی چه؟ قلمبه بود صد تا اسم گفتی من که نفهمیدم

 32. محمد says:

  متشکرم

 33. احمد says:

  من که هیچچچچچی حالیم نشد!!

 34. مدینه says:

  خوب بود ولی خیلی کلماتش سنگین و غیر قابل هضم بود.

 35. مرجان says:

  سلام

  خوبه.ولی بایدتنهانخونی.اخه تاوقت عملیش پیش بیادخفه میشی

 36. sanaz says:

  کاملا آموزنده.مرسی

همکاران ما از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می نمایند

نظر يا مطلب خود درباره اين مقاله را بفرماييد
اگر مي خواهيد تصويري در كنار نظر شما نشان داده شود اينجا را امتحان كنيد . gravatar

Protected by WP Anti Spam